Zapraszam Was do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest oczywiście egzemplarz mojej najnowszej powieści – “Róża z piór” z imienną dedykacją dla zwycięzcy (lub dla wybranej przez niego osoby) plus do kompletu pierścionek z różyczką, bardzo podobny do tego, który odgrywa w książce niemałą rolę 🙂

Ale zanim przejdziemy do konkursu, kilka słów o samej książce…

Powieść ta, jak zresztą w zasadzie wszystkie moje powieści opowiada o poszukiwaniu własnej drogi i własnego miejsca, o poznawaniu siebie i odkrywaniu tego, co w życiu jest najważniejsze, o błędach przeszłości i o tym, że nie przekreślają one przyszłości, o tym, że łaski przychodzą do tych, którzy wcale na nie nie zasługują, a cuda naprawdę się zdarzają – wystarczy dać im szansę.
I tak – jest również o miłości, bo ona jest w życiu najważniejsza – ta ziemska: romantyczna, rodzinna i do bliźnich oraz przede wszystkim Ta, która wykracza poza ziemskie ramy.
A wszystko dzieje się w urokliwej, malutkiej nadmorskiej miejscowości, w której śpiew fal i szum sosen towarzyszą bohaterom w ich codziennych zmaganiach.

Książka na stronie wydawnictwa -> TUTAJ

Miejsca akcji powieści i jej fragmenty -> TUTAJ

A teraz przechodzimy do konkursu. Zasady są bardzo proste, wystarczy w komentarzu pod tym wpisem odpowiedzieć na pytanie konkursowe, a ja nagrodzę odpowiedź, która najbardziej mi się spodoba. A oto pytanie:

Jaka jest Twoja ulubiona postać literacka i dlaczego?

Proste, prawda 🙂
Przy okazji sama na nie odpowiem – u mnie jest to Christopher Snow, a to dlatego, że “Zabójca strachu” i “Korzystaj z nocy” – powieści, których jest bohaterem, są moimi absolutnie ulubionymi od około 20 lat (jestem stała w upodobaniach literackich ;)) i mogę je czytać praktycznie w kółko.

Chyba nie wygrałabym swojego konkursu, bo moje uzasadnienie jest bardzo lakoniczne 😉 Jestem pewna, że Wasze odpowiedzi będą bardziej kreatywne 🙂

***EDIT*** W związku z tym, że kilka osób miało jakieś problemy z systemem komentarzy na blogu i nie było w stanie tutaj zamieścić odpowiedzi na pytanie konkursowe, będę brała pod uwagę również odpowiedzi umieszczone pod postem konkursowym na facebooku.

Konkurs trwa do: 2 lipca 2023
Ogłoszenie wyników nastąpi: 3 lipca 2023 roku – w tym wpisie.

WYNIKI: https://www.facebook.com/targosz.katarzyna/videos/923597842049376

Dziękuję wszystkim za wspólną zabawę, a zwyciężczynię proszę o kontakt na mail (katarzynatargosz.pl@gmail.com) lub przez wiadomość na facebooku.