Tak, to możliwe i wcale nie ma w tym niczego zdrożnego! Teraz absolutnie każdy może mieć co miesiąc inną kobietę

… na ścianie! 😀

A to wszystko za sprawą fantastycznego projektu Fundacji 3-4-start, jakim jest KALENDARZ CHARYTATYWNY, stworzony z inicjatywy tej fundacji w ramach akcji “Kobiety dla kobiety”.

Jak na akcję o nazwie “Kobiety dla kobiety” przystało, fotografie zostały wykonane również przez kobietę – niesamowitą, bardzo utalentowaną Krystynę Sudoł. Przed jej obiektywem każda kobieta czuje się jak gwiazda, a jednocześnie czuje się bardzo komfortowo i swobodne, bo Krysia ma fantastyczne podejście do swoich modelek!

O to, żebyśmy w kalendarzu pięknie wyglądały zadbały makijażystki – Oriana Rakowska i Anna Kołodziejczyk, a fryzury wyczarowały Kasia i Karolina z salonu ArtDream.

Kalendarz ukazał się w fizycznej formie dzięki Manufakturze Druku.

Dochód ze sprzedaży kalendarza wspiera działania Fundacji 3-4-start, czyli pomoc osobom potrzebującym. W tej chwili jest to dwóch małych chłopców, którzy wymagają niezbędnej i kosztownej rehabilitacji -> więcej dowiecie się na stronie fundacji.

Kalendarz będzie można kupić na aukcjach Fundacji na Allegro Charytatywni, a także u partnerów: Dream Factory, Wielickie Centrum Finansowe – Twoja Alternatywa na BANK oraz Karolina Kasza Le Szapo.

Jestem dumna, że swoim udziałem wsparłam tak fantastyczny projekt, a na koniec taka drobna moja fanaberia, którą udało mi się spełnić – bardzo chciałam być listopadem 🙂