Ostatnio bardzo modne są wszelkie poradniki i publikacje na temat tego, jak zostać gwiazdą w różnych dziedzinach – gwiazdą gotowania, gwiazdą blogowania, gwiazdą Instagrama, gwiazdą karnawału, itp., itd.
A ja Wam powiem, że to wszystko to takie sobie jest 😉 Bo najważniejsze gwiazdorstwo to nasza codzienność.
Choćbyś została gwiazdą kina i odebrała dziesięć Oskarów, to nie będziesz szczęśliwa, jeśli nie będziesz czuć się spełniona w swojej najważniejszej życiowej roli – roli oznaczonej Twoim imieniem i nazwiskiem!
Dla Twoich najbliższych, dla tych, którzy są najważniejsi, nie milion odsłon Twojego bloga będzie miało znaczenie, a odsłona Twojego uśmiechu na dzień dobry. Warto to sobie uświadomić!

Gwiazda kojarzy się z czymś promiennym i lśniącym. I każda z nas może lśnić, wcale niekoniecznie dzięki metalicznym dodatkom, jakie możecie oglądać na zdjęciach w tym wpisie. Chodzi o jaśnienie wewnętrznym blaskiem. To naprawdę nie takie trudne!

Na początek wystarczy uśmiech. Potem docenienie tego, co masz. Zastanowienie nad tym, jakie są Twoje mocne strony i co możesz w swoim gwiazdorstwie wykorzystać, co możesz wnieść w ten świat.
Czas dla najbliższych, pogodę ducha, poczucie bezpieczeństwa, radość w Twojej rodzinie – bo dla nich właśnie Ty jesteś najważniejszą gwiazdą.

Dla Twojego męża/ partnera, dla Twoich dzieci, dla Twojej rodziny nie ma większego znaczenia, że Scarlett Johansson dostała nową rolę, a Margaret odebrała kolejną platynową płytę. Dla nich największe znaczenie ma Twoje dobre słowo, całus, przytulas, radość jaką wokół siebie roztaczasz, strój, który uszyjesz na bal karnawałowy w przedszkolu albo pyszne ciasteczka, które im upieczesz!
Widzisz?! Jesteś największą z gwiazd!

Powiecie, że łatwo mówić, ale tu problemy, tam zmęczenie… No, cóż, u mnie też, ale prawdziwa gwiazda i z problemami musi się zmierzyć. Co to by było za gwiazdorstwo bez trudnych scen do odegrania? 🙂 Czasem trzeba się i uśmiechać przez łzy, ale uśmiech przez łzy jest lepszy niż same łzy.

I według mnie, to, co głównie tworzy gwiazdę to pasja!
Pasja do życia, życie z pasją, podążanie za swoją pasją, zarażanie innych pasją, tworzenie z pasją i z pasji. Coś co uskrzydla Ciebie, a przez to i innych!

I taka właśnie jest Fabiola! Firma stworzona z pasji i z pasją prowadzona. Coś, co bardzo cenię i promuję od początku istnienia tego bloga.
Podążanie za pasją zawsze uskrzydla i przynosi piękne efekty, obojętnie, czy robimy to jedynie hobbystycznie, czy również zawodowo, choć uważam, że jeden z największych sukcesów w życiu to robić to, co się kocha i jeszcze na tym zarabiać. Mnie się to udało (choć te zarobki pisarzy to raczej symboliczne są 😉 ) i udało się to także Krystianowi Grzeszczakowi, projektantowi, założycielowi Fabioli.

Nie wiem, na ile przywiązujecie wagę do rzeczy, które nosicie i kupujecie, ale ja zdecydowanie czuję różnicę pomiędzy np. ciuchem kupionym w sieciówce, a takim zaprojektowanym z pasji i ręcznie uszytym. I nie chodzi w tym wcale o tak oczywistą rzecz, jak jakość wykonania (choć i tu różnica jest oczywiście ogromna), lecz o coś nieuchwytnego, o nutkę twórczej aury, która takiej rzeczy towarzyszy. To chyba to coś, co nazywamy “przedmiotami z duszą”.

To, że torebki Fabiola powstają ze szlachetnych materiałów i są w całości szyte ręcznie, możecie doczytać sobie na stronie firmy (TUTAJ), to, że je polecam jest oczywiste, bo z miejsca mnie zachwyciły, ale to, co najważniejsze to, że taka torebka pełna pasji jest idealna dla każdej gwiazdy własnego życia 🙂

Bo chociaż do prawdziwego gwiazdorstwa potrzebujesz tylko siebie i swojego nastawienia, i chociaż prawdziwą gwiazdą swojego życia jesteś i wtedy (a może nawet głównie wtedy), kiedy w starym dresie latasz z mopem, jednocześnie gotując pomidorówkę, szukając dziecku skarpetki i przeganiając kota ze stołu, wciąż zachowując uśmiech, to czasem, tak po kobiecemu, fajnie to swoje gwiazdorstwo dopieścić wyjątkowym dodatkiem i poczuć gwiazdorski blichtr 🙂
Każdej gwieździe się to czasem należy 🙂

Torebka – worek Silver Snake by FABIOLA
Jeśli zachwyciła Was, tak jak i mnie, znajdziecie ją TUTAJ
Śniegowce – iBuciki
Legginsy – Only
Bluza – DKNY/ sh
Futerko – SistersPoint
Szal – Mohito