Międzyzdroje plaża

Rodzina na Szczycie ma za sobą wymarzone i najcudowniejsze w życiu wakacje. Oczywiście wakacje z kilkulatkiem są jak połączenie obozu survivalowego z turnusem opiekuńczo-wychowawczym dla pensjonariuszy zakładu psychiatrycznego, ale nie zamieniłabym ich na żadne inne. To właśnie dzięki temu, że były to nasze rodzinne wakacje, były one takie cudowne.

Matka na Szczycie

matkanaszczycie.pl

Histerii było sporo – bo “chcę na plażę”, bo “nie chcę na plażę”, bo “teraz na wystawę Lego”, bo “nie chcę jeść ryby”, bo lody, automaty z zabawkami, stragany, piłeczki, itp., itd.  Ale ta radość dziecka na widok morza i wielu innych atrakcji; to, że mogliśmy przeżywać to razem i wspólnie cieszyć się odkrywaniem wielu nowych miejsc, to było w tym wszystkim najpiękniejsze.

Międzyzdroje

Wakacje nad morzem

Międzyzdroje wakacje

Hotel, a właściwie pensjonat, wybierany całkowicie w ciemno, przerósł nasze oczekiwania. Lokalizacja – super! Tuż przy plaży, Promenadzie Gwiazd i nieopodal wejścia do Wolińskiego Parku Narodowego. Sam pensjonat bardzo przyjemny, wygodny, śliczny. A co najważniejsze – pokój z tarasem gwarantował nam niezależne wejście, poranną kawę z szumem morza w tle i leniwe wieczory z towarzystwem zachodzącego słońca.
Jeśli wybieracie się do Międzyzdrojów i szukacie dobrego miejsca na nocleg, to mogę Wam gorąco polecić Villa Baltic Dream.
Jedynym minusem był brak wyżywienia na miejscu – głównie brak śniadań, bo inne posiłki i tak zjadalibyśmy na mieście, ale tego porannego nieco brakowało i trzeba było ratować się jogurtami i parówkami z pobliskiego sklepu.

Villa Baltic Dream

Baltic Dream Międzyzdroje

Choć czas spędzaliśmy bardzo aktywnie i choć – jak wspominałam – z rozbrykanym, krnąbrnym czterolatkiem lekko nie jest, to wspaniale wypoczęliśmy i naładowaliśmy się masą pozytywnej energii. Może zabrakło nam jednego dnia, bo kilku planowanych atrakcji już nie zdążyliśmy zaliczyć, ale w życiu zawsze lepiej mieć uczucie niedosytu, niż przesytu, a dzięki temu już myślimy o kolejnym wypadzie nad morze za jakiś czas 🙂

Windsurfing Międzyzdroje

Świnoujście

Halibut

Owoce morza

Śpiące koty

Bałtyk

Zachód słońca na plaży

Morze

Zachód słońca nad morzem

Plaża Międzyzdroje