Jakiś czas temu pokazałam Wam na fp moją nową czapkę (TUTAJ), która wzbudziła Wasze spore zainteresowanie i  zachwyt. I nie ma się czemu dziwić, bo czapki od STARLING są naprawdę niezwykłe. Ja od razu oszalałam na ich punkcie. Są one jedynym powodem, dla którego nie chcę, by zima się kończyła 😉

I wiecie co? Mam dla Was rewelacyjną informację! Firma STARLING doceniła czytelników Matki na Szczycie, postanawiając nagrodzić szczęśliwców właśnie wyjątkowymi czapkami swojego projektu!
Co więcej – do wygrania są aż dwie piękne czapy, więc dwie szczęśliwe osoby spośród Was będą mogły cieszyć się z nagrody! 

Zanim przejdziemy do meritum, jeszcze kilka słów o samym sponsorze. STARLING to firma założona przez ludzi z pasją, kreatywnych i bardzo utalentowanych, co widać w ich unikalnych projektach. Siedziba firmy mieści się pod górami, a góry mają w sobie coś, co sprzyja twórczości i inspiracji! Może dlatego właśnie te czapki są tak wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju.
Produkty STARLINGdoceniane w wielu krajach i nic w tym zaskakującego, bo to czapki tworzone z materiałów najwyższej jakości, wykonane z precyzją i dbałością o każdy szczegół, co widać od pierwszego spojrzenia.

http://starlinghats.pl/index.php/pl/

 

 

Więcej o czapkach i ich producencie jeszcze u mnie niedługo przeczytacie. Wiem – i bardzo mi z tego powodu miło – że lubicie wpisy ze “szczytowymi” stylizacjami Matki, więc zdradzę Wam, że kolejne takie się szykują – z pięknymi czapami od STARLING w rolach głównych 🙂

Starling już przygotowuje nową kolekcję – na następny sezon, więc pewnie niebawem znów nas zachwyci. Już teraz możecie zajrzeć na stronę firmy – TUTAJ, do ich sklepu – TUTAJ, oraz polubić ich fp – TUTAJ, gdzie oprócz super czapek znajdziecie także piękne zdjęcia.
Gorąco polecam i zachęcam! 

Pora przejść do sprawy w tym wpisie najważniejszej – co zrobić, by wziąć udział w KONKURSIE 🙂

1. W konkursie może wziąć udział każdy, kto jest fanem Matki na Szczycie (TUTAJ) i marki STARLING (TUTAJ) – upewnijcie się więc, czy na pewno lubicie nasze fp na Facebooku:)

2. Proszę Was również o publiczne udostępnienie u siebie plakatu konkursowego (TEGO).
Nie będę Was sprawdzać i ścigać z tego paragrafu, ani lustrować wszystkich po kolei, ale bardzo docenię każde udostępnienie – to ukłon w stronę firmy, która ufundowała dla Was dość wartościowe prezenty.

3. Odpowiedzieć na pytanie konkursowe (pytanie znajduje się na końcu wpisu).
Odpowiedzi należy udzielać w komentarzach pod tym wpisem. Nawet jeśli nie macie konta na disqus, możecie komentować, wybierając opcję “gość” (jednak wtedy nie zapomnijcie o dopisaniu swojego maila).

4. Spośród wszystkich odpowiedzi (spełniających warunki konkursu) zostaną wybrane dwie, naszym zdaniem najciekawsze, które będą nagrodzone – po jednej czapce.
Zawsze mam ogromny problem z wyborem zwycięzców, więc tym razem w podjęciu decyzji będzie pomagać mi Ojciec na Szczycie 🙂

5. Konkurs rozpoczyna się dziś i trwa do dnia: 1.03.2016

6. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na blogu i fb dnia 2.03.2016

7. Nagrody to:

a) Czapka IROKEZ o wartości 243zł
b) Czapka ROMB o wartości 162zł

8. Pytanie konkursowe:

Większa część zimy już za nami i za jakiś czas będziemy witać wiosnę. Jak już Wam napisałam, czapki od Starling sprawiają, pierwszy raz w życiu żałuję, że skończy się zima, bo chciałabym cały czas cieszyć się ich noszeniem 🙂

A Wy za jakimi zimowymi aspektami będziecie tęsknić cały rok?

Myślę, że zasady są jasne i proste 🙂 Liczę na Waszą kreatywność i zostawiam Wam pełną swobodę. Możecie odpowiedzieć w dwóch słowach, możecie stworzyć cały elaborat, możecie nawet wkleić ilustrujące Waszą odpowiedź zdjęcie lub obrazek 🙂
I nie zapomnijcie dopisać w swojej odpowiedzi, o który model czapki walczycie (Irokez lub Romb).***** EDIT: doszły mnie słuchy, że osoby nie posiadające konta na disqus mają problem z zamieszczeniem komentarza, więc wklejam małą ściągę 🙂
Wystarczy zaznaczyć opcję “wybieram komentowanie jako gość” 🙂