Imprezę, w której w weekend mieliśmy okazję uczestniczyć, można podsumować skrótem “3xS” – snow, sport & style. Można i dodać czwarte “S” – jak “sun”, bo pogoda wyjątkowo imprezie dopisała. Świeży śnieg iskrzący w słońcu, błękitne niebo i okolica Tatrzańskiego Parku Narodowego tworzyły bajkową scenerię dla zawodów polo na śniegu.
Cały event był zorganizowany przez Hotel Bukovina, który zapewne wszyscy znają, choćby z tego, że mieszczą się w nim słynne Termy.

 

Nigdy wcześniej nie słyszałam o zawodach polo, rozgrywanych na śniegu. Muszę przyznać, że to widowiskowa dyscyplina, zwłaszcza, gdy ma miejsce w tak pięknej scenerii i biało-błękitnej słonecznej oprawie.
Oprócz kibicowania, można było także zakosztować przysmaków na Pikniku Kibica


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Natomiast w sobotni wieczór, w ramach wydarzenia Bukovina Polo Snow Masters, można było obejrzeć pokaz mody znanego projektanta Tomasza Ossolińskiego, który zaprezentował swoją najnowszą kolekcję “Bukovina”, inspirowaną Podhalem.
Ciekawym pomysłem było wykorzystanie przez projektanta zdjęcia drzew rosnących obok Hotelu Bukovina i przerobienie go na print nadrukowany na materiale. Ale więcej jakichś szczególnych podhalańskich akcentów się nie dopatrzyłam, więc podejrzewam, że inspiracje były raczej luźne.