Jeśli ktoś z Was hoduje krowy, to pewnie to wie. Ja nie mam pojęcia, ale myślę sobie, że musi być im chyba nudno tak pozamykanym w stodołach… Oglądając codziennie te same ściany, czekają na wiosnę, kiedy znowu będą mogły cieszyć się słońcem i świeżą trawą…

Za to krowie łaty wychodzą na światło dzienne nawet zimą 🙂 To być może print bardziej kojarzony z modą letnią i stylem westernowym, ale okazuje się, że nie jest zarezerwowany tylko na tę porę roku.
To wzór, na punkcie którego ostatnio oszalałam i myślę, że jest stanowczo za mało doceniany przez producentów odzieży. Dookoła egzotyczne “panterki”, węże i zebry, a swojskie krówki zostały zepchnięte gdzieś na margines!

Nie wiem, jak to jest u Was, ale mnie już totalnie przejadły się “panterki”, które, co prawda, są modne właściwie w każdym sezonie, ale… no właśnie – są modne na okrągło i ileż można?!
Znudzona tym printem, już jakiś czas temu pozbyłam się chyba wszystkich lamparcich cętek z mojej szafy, za to styl a la zimowa krowa totalnie mnie wciągnął!
A musicie wiedzieć, że jak już mam na coś fazę, to mam po całości, więc zaczęłam obsesyjnie wręcz kompletować rzeczy w krowie łaty!

A Wam jak się podobają?
Zdaję sobie sprawę, że to na pewno nie styl dla każdego, ale nawet jeśli Was nie porwie, to śmiało możecie dawać mi znać, jeśli w jakimś sklepie natraficie na coś “krowiego” 😀

BLUZKA W KROWIE ŁATY – RESERVED

TOREBKA W KROWIE ŁATY – PIC2/ Allegro

KOWBOJKI W KROWIE ŁATY – PrettyLittleThing/ Allegro

Futerko – George

Spodnie – C&A

FUTERKO W KROWIE ŁATY – H&M

Śniegowce – Lost Ink/ Zalando

Spodnie – Allegro

Sweter – sh

Czapka – lokalny stragan

KOSZULA W KROWIE ŁATY – RESERVED

Kowbojki – BonPrix

Jeansy – sh

Płaszcz – Sinsay

Kokarda – Reserved

SUKIENKA W KROWIE ŁATY – RESERVED

Płaszcz – George

Czapka – Starling

KURTKA W KROWIE ŁATY – Rothschild/ Allegro

Czarny golf – BonPrix

Spodnie – Dare2be/ Limango

Śniegowce – Sinsay

Rękawiczki – Sinsay

Czapka – Starling