Wiem, wiem, tytuł nie brzmi ani wychowawczo, ani zdrowo, ale powiem Wam, że w wyjątkowych okolicznościach można 😀
Tak, jak w ubiegłą sobotę, kiedy to braliśmy udział w nagraniu programu Pytanie na Śniadanie w strefie Milka na stoku Kotelnica w Białce Tatrzańskiej.

A wszystko dzięki gromadzie zuchowej, do której należy Syn na Szczycie, a która została zaproszona do udziału w tym wydarzeniu.
I tak to rodzinnie załapaliśmy się na fantastyczne i bardzo słodkie wydarzenie 🙂

Wprawdzie trudno było wstać w sobotę o 6tej rano, żeby już przed 7mą być na stoku, ale zdecydowanie było warto, a do tego mogliśmy podziwiać przepiękny wschód słońca i łunę nad Tatrami.
Atrakcji i zabawy było mnóstwo, a do tego pełno słodkości i pogoda wprost wymarzona – śnieg, słońce i błękitne niebo – 100% zimowych klimatów <3

A mnie udało się spełnić pragnienie, które od jakiegoś czasu za mną chodziło – przejażdżkę skuterem śnieżnym!

Ale Strefa Milka to nie jedyna atrakcja, która umiliła nam czas na Kotelnicy. Po nagraniach fantastycznie i rodzinnie spędziliśmy czas, korzystając z wielu uroków, jakie oferuje to miejsce. Największym hitem okazał się śnieżny zamek z pięknymi rzeźbami.
A, jakby mało nam było słodkości, załapaliśmy się jeszcze na bombonierki RMF 🙂

 

 

EDIT: Transmisje w TVP2 były puszczane na żywo, jednak możecie obejrzeć także podsumowującą relację z wydarzenia i posłuchać tam kilku moich słów:
https://pytanienasniadanie.tvp.pl/46337311/ferie-z-milka-w-bialce-tatrzanskiej