Jak już może większość z Was wie, jakiś czas temu założyłam konto na Instargramie. Długo się opierałam, ale tyle osób mnie namawiało, że w końcu uległam. A teraz przedstawiam Wam

10 POWODÓW, DLA KTÓRYCH NIE ZAWOJUJĘ INSTAGRAMA:

1. Moje dziecko już od lat nie korzysta z wózka, w związku z czym nie zrobię sobie zdjęcia, stojąc przy wózku, skacząc przy wózku, biegnąc przy wózku, tańcząc przy wózku, wyginając się przy wózku, z wózkiem na tle gór, z wózkiem na tle morza, z wózkiem na tle bloków, z wózkiem na plaży, z wózkiem na pustyni…, no dobra, rozumiecie.

2. Nie mam…, a Nie! Mam. Mam cotton ballsy, ale – o, zgrozo! – nie są one pastelowe, a poza tym denerwowały mnie i wrzuciłam je gdzieś na dno schowka.

3. Mój syn nie ma kurtki w kolorze musztardowym. Co więcej, nawet nie planuję zakupu mu takiej. Wiem, totalnie się pogrążyłam.

4. Nie mam stylowego wielkiego lustra, a co więcej, nie wiszą na nim cotton ballsy (bo, jak już wiecie, leżą gdzieś na dnie schowka).

5. Zdjęcie nóg w rajstopach w kropki – too mainstream for me – że tak sparafrazuję Nelly Furtado 😉

6. Nie używam Fostelinu, cokolwiek to jest.

7. Nie jem śniadań, w związku z tym też ich nie fotografuję.

8. Kubeczków najróżniejszych mam sporo, ale kawę piję zawsze w tym samym, a poza tym naprawdę nie umiem uwierzyć, żeby szersze grono odbiorców mogły interesować codzienne fotki mojej kawy.

9. Lubię się uśmiechać na zdjęciach. Wprawdzie i mnie czasem zdarzy się fotka w stylu “ale jestem tajemnicza”, jednak zdecydowanie częściej wolę się wyszczerzyć, bo ogólnie lubię się uśmiechać.

10. I coś ostatecznie mnie przekreślającego – nie mam w domu ani kawałka, nawet malusieńkiego kawałeczka, pustej białej przestrzeni.

Powyższy tekst jest oczywiście z przymrużeniem oka i mam nadzieję, że nikt się nie obrazi, bo jeśli ktoś chce wrzucać jedynie fotki kubeczków lub bobasów, to jego prawo i nic mi do tego. Co więcej, mnie też się pewnie kiedyś zdarzy zdjęcie kubeczka, albo czegoś innego z tej listy 🙂 

W każdym razie, jak już zaczęłam, to rezygnować nie zamierzam, więc zapraszam Was na mój profil, jeśli jeszcze go nie znacie -> TUTAJ.
Na moim Insta pojawiają się inne fotki niż na fb i w większości niż na blogu, więc warto zajrzeć 🙂

I na koniec jeszcze jedno – miałam z początku ambicje, by mój profil był bardzo spójny. Bo wiecie, podobają mi się takie, gdzie każde zdjęcie jest w tym samym klimacie i tej samej tonacji kolorystycznej, jednak szybko okazało się, że to nie dla mnie.
Moje zdjęcia są takie jak ja – kolorowe, wyraziste, niekonsekwentne, w zmiennych nastrojach, więc koncepcja utrzymania jednolitego profilu szybko upadła 😉