Czapki futrzane Starling

TRAPER jest oczywiście mężczyzną twardym i zahartowanym. Żyje w krainie wiecznej zimy, gdzie śniegi i mrozy są codziennością. Niewiele rzeczy robi na nim wrażenie, niewiele jest w stanie wyprowadzić go z równowagi. Jego opanowanie jest chłodne i niewzruszone jak zimowe góry.
TRAPER nie zajmuje się bzdurami. Wie, co jest w życiu ważne i co się naprawdę liczy. Życie TRAPERa jest proste i dzięki temu takie piękne. Tylko on może o poranku podziwiać wschód słońca ponad ośnieżonymi szczytami. Tylko on wie, jak pięknie skrzypi śnieg pod podeszwami butów na nieprzetartym trakcie. Ogląda wirujące w mroku płatki, wieczorne zorze, refleksy słońca między świerkowymi gałęziami.
Współczesny TRAPER rakiety śnieżne zamienił wprawdzie na terenówkę, a strzelbę na aparat fotograficzny, ale nie znaczy to, że porzucił swą pierwotną naturę. Nadal lubi odkrywać i zdobywać, nadal lubi wyzwania, jakie niesie ze sobą TRAPERskie życie. Nadal też stawia na typowe dla TRAPERa akcesoria – a wśród nich najważniejszy element – ciepłą, futrzaną czapę.
Ale TRAPER ma też pewien SEKRET…

Starling czapka Traper stylizacja

Zimowa stylizacja futrzane czapki Starling

Spośród bieli wirujących płatków śniegu wyłania się niewiasta. Jak na kobietę TRAPERa przystało, i ona odziana jest w miękkie, ciepłe futra, niezbędne składniki TRAPERskego stroju. Spod okazalej czapy widać ciemne oczy i czerwony od mrozu nos. Uśmiecha się, choć nie widomo, co chodzi jej po głowie. Na nogach ciepłe śniegowce. Na dłoniach grube rękawice. Na jej czapce haftowana parzenica, sugerująca miejsce zamieszania.
Oto SEKRET. Przy niej na nic się zda opanowanie TRAPERa. Choć zachowuje niewzruszoną minę, wie, że ta niewiasta jest w stanie zburzyć jego chłodną równowagę.

Matka na Szczycie Starling czapki

kamizelka Lidl stylizcja blog

moda folk góralska rękawiczki na zimę

po góralsku zima

góralska torebka stylizacja blog

Bo siła współczesnego TRAPERa nie wynika z samotnego przemierzania zimowych pustkowi, jedynie z psem u boku. Współczesny TRAPER ma ze sobą swój SEKRET, z którym wspólnie podziwia śnieżne krajobrazy. Razem polują – za pomocą obiektywu chwytając piękne chwile. Razem marzną im nosy. Razem wkładają swoje futrzane czapy i wyruszają na podbój mroźnego świata.
I choć życie TRAPERa z SEKRETem u boku nie jest tak poukładane i spokojne, jak w samotności, to przecież o ile ciekawsze!

Starling hats winter fashion

Panorama Tatr Buowina Tatrzańska

zima w górach

W tym wpisie w rolach głównych wystąpiły czapki TRAPER i SEKRET marki STARLING. Piękne, wyjątkowe i niesamowicie cieplutkie.
Mam wiele czapek, jak przystało na mieszkankę Krainy Wiecznej Zimy, ale te od Starling zdecydowanie wyróżniają się na ich tle jakością, urodą i precyzją wykonania. Tworzone w Polsce z pasją i dbałością o każdy szczegół z wysokiej jakości materiałów, projektowane ze smakiem i polotem.
Te czapki, to nie tylko bardzo efektowne, zwracające uwagę nakrycia głowy, to przede wszystkim niezwykle ciepłe i funkcjonalne must-have na srogą zimę 🙂
Dla mnie są numerem jeden zimowego stroju, a także powodem, dla którego nie mogłam doczekać się pierwszych mrozów!
A na koniec zdradzę Wam jeszcze jeden SEKRET – wyglądajcie kolejnych wpisów, bo wspólnie z marką Starling będziemy mieć dla Was sporą niespodziankę 🙂

moda góralska Starling parzenica

Starling hats czapki

Starling hats