… to będę nosić kowbojki we wszystkich kolorach.
Będę jeździć pustymi drogami wśród wielkich gór.
Będę cieszyć się pięknem tamtejszej jesieni.
Będę słuchać country i pić dobre piwo.
Będę spacerować z psami po szerokich polach…
Zaraz! 
Ja to wszystko mogę robić już teraz! 

Lubię na coś czekać, lubię cieszyć się perspektywą tego, co ma nadejść, ale czasem za bardzo skupiamy się na tym czekaniu, nie ciesząc się daną chwilą. A dana chwila to jedyne, co prawdziwie mamy!

Marzymy o lepszych światach, zamiast czynić swój świat lepszym. Mówimy: “jak już stanie się (to, czy tamto)”, jak osiągnę jakiś cel, jak coś skończę, jak gdzieś się znajdę, itd… Porywa nas wir codziennych zajęć, skupiamy się jedynie na tym, żeby ogarnąć.
A życie to nie ogarnianie i nie przetrwanie. Życie ma nieść radość, tę codzienną, zwyczajną. 

Mam mnóstwo nieogarniętych spraw i czasami mam wrażenie, że zwariuję z tym natłokiem. Ale wiecie, co? Wolę iść na spacer, jechać na wycieczkę, podziwiać widoki, cieszyć się chwilą. Jasne, nic nie zrobi się samo i ogarniać trzeba, ale po lecie, które było dla mnie dość trudne, już dłużej nie pozwalam obowiązkom i kołowrotkom spraw do załatwienia odebrać mi radości życia.
Codziennie mogę po nią sięgać. Nie, kiedy już będę w Montanie, ale teraz!

A do Montany może kiedyś mnie zawieje, kto wie 🙂 Na razie sięgam po tamtejsze stylówki, które idealnie sprawdzają się na jesień, bo całkiem oszalałam na punkcie kowbojskiego stylu

Kowbojki to obecnie hit, a ja nawet o tym nie wiedziałam, kiedy zaczęłam je nosić jakiś czas temu. W sklepach pojawia się ich coraz więcej w różnych kolorach i modelach i bardzo mnie to cieszy, bo jest w czym wybierać i nie trzeba jechać po nie aż do Montany 😉
Ale dla mnie hitem są te z Bonprix – do tego stopnia, że mam je już w trzech kolorach 🙂 Wyróżnia je to, że są mega wygodne i bardzo uniwersalne. Mogę w nich zarówno spacerować po łąkach, jak i brać udział w oficjalnych spotkaniach (jak to było TUTAJ).
Do tego ja niezbyt dbam o buty i szybko je niszczę, a te naprawdę bardzo trudno jest zabrudzić, a łatwo wyczyścić 🙂 

 

Sweter – Bonprix -> swetry damskie

Kowbojki czarne – Bonprix -> kozaki damskie

Jeansy – New Yorker

Szal – sh

Kapelusz – prezent z USA

Plecak – Pepe Jeans

Koszulka z kaktusem i kolczyki – Aliexpress

Pasek – Cropp

Kowbojki szare – Bonprix -> kozaki damskie

Spódnica, kolczyki i bolo – Aliexpress

Kurtka – sh

Koszula – Atmosphere

Plecak – Pepe Jeans