Starling blog czapki moda

Teraz trzeba w śnieg uwierzyć
i tym śniegiem się ośnieżyć.”
Bolesław Leśmian, “***”

Dookoła biało. Białe pola, białe drogi, białe dachy, wszechobecna biel, a ja… zrobiłam się na szaro 🙂
Kiedyś nie lubiłam tego koloru, uważałam, że jest nudny, mało wyrazisty, że to taka barwa dla szarych – nomen omen – myszek. Aż nagle coś mi się odmieniło. Tak samo, jak niespodziewanie polubiłam zimę, tak podobnie zafascynowałam się szarością.
Obecnie moje odzieżowe zakupy są bardzo proste, bo natychmiast lecę w kierunku szarych rzeczy, omijając wszystkie inne (w tym miejscu ogromne podziękowania dla Ojca na Szczycie, który ostatnio znalazł mi w Biedronie ostatnią parę szarych legginsów w moim rozmiarze 🙂 ).

winter fashion starling hats

na zimę czapki Starling stylizcja blog

I odkryłam, że szarość może być piękna i fascynująca. Jest delikatna jak spadające płatki śniegu, ale jednocześnie ma swój charakter jak zimowa górska noc. Pasuje do wszystkiego i na każdą okazję.
A najpiękniej prezentuje się oczywiście na bardzo okazałej czapce PARZENICA marki STARLING (choć ta czapka prezentuje się rewelacyjnie w każdym kolorze 🙂 ).

Parzenica czapka góralska

czapka Starling folk folkowa

starlinghats czapki

Jak już dobrze wiecie, uwielbiam folkowe akcenty, więc PARZENICA od razu mnie oczarowała. A do tego jest niezwykle wygodna i baaaardzo ciepła, więc na zimowe szczytowe szaleństwa jest jak znalazł 🙂

Folkowy akcent dodaje jej charakteru, a jednocześnie nie jest przytłaczający. Nie wiem, jak Wy, ale ja na zimę nieco się odzieżowo uspokajam. Wyraziste barwy i krzykliwe dodatki odchodzą do szafy. O tej porze roku wolę otulać się w stonowane kolory, w miękkie materiały, w delikatne akcenty, które harmonizują z białym krajobrazem.

Moda góralska folkowa folk

kurtka folk stilje

zima bukowina tatrzańska tatry panorama

A biały krajobraz to u nas codzienność. W tym roku zima przyszła wcześniej w porównaniu z poprzednimi latami, choć nadal – wcale nie wcześnie, jak na Szczyt 🙂 Skoro już w listopadzie mieliśmy mrozy z temperaturami spadającymi poniżej minus 10 i wielkie zaspy, to spodziewam się, że ta zima da nam nieźle popalić 😉 Wszak najsurowsze zimowe miesiące dopiero przed nami!

czapka Parzenica Starling

góralska torebka rękodzieło artystyczne

winter fashion starling hats parzenica

Pozostaje więc założyć ciepłą czapę na głowę i “tym śniegiem się ośnieżyć“, cieszyć się nim i zachwycać, zbudować nowe igloo i tor saneczkowy, zapisać się na kurs jazdy na nartach, wybrać na łyżwy i rozgrywać bitwy na śnieżki. Zima potrafi nieść ze sobą wiele radości!

Zima w górach blog

zimow pies jamnik w śniegu

I przypominam, że dwóm osobom przyniesie tej radości jeszcze więcej – tym, które zgarną nagrody w czapkowym konkursie – trwającym jeszcze tylko do jutra!

Jeśli nie wzięliście w nim jeszcze udziału, to zachęcam – znajdziecie go TUTAJ!
Ciepła i piękna czapka od STARLING może trafić właśnie do Was, czyniąc zimę jeszcze przyjemniejszą 🙂

owczarek podhalański pies w czapce