Wakacje są czasem wielu wyzwań dla rodziców. Wydaje się, że letnie miesiące przynoszą beztroskę i odpoczynek, jednak tak naprawdę, rodzic nigdy całkiem nie odpoczywa;) 
Może Wasze dzieci pierwszy raz wyjechały na kolonie, co wiązało się dla Was ze sporym stresem? Może organizacja rodzinnej dalekiej podróży spożyła mnóstwo Waszych sił? A może przyzwyczajeni do rytmu roku szkolnego, nie potrafiliście poradzić sobie z nieokiełznaną dziecięcą energią, która dzień po dniu roznosiła Wasz dom?
Jeśli zmęczyły Was wakacje, jest dobra wiadomość – one się kończą:) To jednak stawia przed rodzicami całkiem nowe wyzwania. Przedszkole, szkoła, wyjazdy na studia – obojętnie w jakim wieku są Wasze dzieci – macierzyństwo lub ojcostwo jest drogą, na której już zawsze będą czekać nowe wyzwania.
I kolejna dobra wiadomość – są sposoby, by sobie z nimi radzić. Odkrywamy te sposoby w trakcie naszej macierzyńskiej/ojcowskiej drogi. Z pewnością jednym z nich jest intuicja, czy też inteligencja emocjonalna – coś, co wyczula nas na potrzeby naszych dzieci i pozwala dostosować działanie do sytuacji.  Może pomagać nam też wiedza, zdobyte doświadczenie i przede wszystkim – miłość

 

http://boskieksiążki.pl


Wydawnictwo eSPe
ma dla rodziców kolejne pomoce, przydatne podczas ich wędrówki. To książki z serii dotyczącej wychowania i parentingu. I chociaż nigdy nie przepadałam za poradnikami, to książki publikowane przez eSPe, całkowicie zmieniły moje podejście do tego typu publikacji, a dzięki wspaniałemu podejściu wydawnictwa do Matki na Szczycie, o niektórych z nich będę Wam mogła opowiedzieć jeszcze więcej w najbliższym czasie:)
wszystkie tytuły z Wydawnictwa eSPe znajdziecie tutaj – http://boskieksiążki.pl – sprawdźcie, bo warto!
O jednej z nich już pisałam Wam ostatnio TUTAJ, a wzbudziła ona Wasze spore zainteresowanie.

I zgadnijcie co!? Mam dla Was następną dobrą wiadomość Wydawnictwo eSPedoceniło moich czytelników i postanowiło ich nagrodzić! 🙂

 

Oto macie szansę na zdobycie jednej z książek z serii o wychowaniu.
do rozdania są aż TRZY egzemplarze poradnika “Odmień swoje dziecko do piątku”.

Przyznam Wam, że tej książki jeszcze nie czytałam, ale rewelacyjny poradnik “ile znaczy mama”, o którym pisałam Wam ostatnio (TUTAJ), jest tego samego autora, więc w ciemno mogę wam powiedzieć, że i ta książka będzie dobra!:) A jej dokładny opis znajdziecie (TUTAJ).

http://boskieksiążki.pl/product-pol-392-ODMIEN-SWOJE-DZIECKO-DO-PIATKU-Jak-zmienic-nastawienie-zachowanie-i-charakter-twojego-dziecka-w-5-dni.html

 
Zasady konkursu są bardzo proste:

1. Konkurs przeznaczony jest dla fanów Matki na Szczycie i Wydawnictwa eSPe, więc jeśli jeszcze nie lubicie nas na fb, koniecznie to nadróbcie;) (TUTAJ i TUTAJ).

2. Udostępnienie plakatu konkursowego (TEGO) będzie bardzo miłe z Waszej strony:)

3. Konkurs polega na udzieleniu odpowiedzi na pytanie konkursowe – w komentarzu pod tym wpisem.
Osoby nieposiadające konta Google mogą wziąć udział w konkursie, odpowiadając pod plakatem konkursowym na fb (TUTAJ).

4. Konkurs trwa od teraz (24 sierpnia) do 5 września (do północy).

5. Spośród wszystkich uczestników konkursu zostaną wybrane trzy osoby, które zdobędą nagrody za najlepszą odpowiedź.

6. Wyniki zostaną ogłoszone dnia 7 września na blogu i fb, a zwycięzcy będą mieć 3 dni od momentu ogłoszenia wyników na skontaktowanie się z ze mną w celu podania danych do wysyłki nagrody .
Dane zostaną przekazane Wydawnictwu eSPe, które roześle nagrody.

Pora na PYTANIE KONKURSOWE: